Wiadomości z Chorzowa

Za nami finał akcji Chorzowskie Psy 2021!

  • Dodano: 2021-11-25 07:15, aktualizacja: 2021-11-25 07:21

Akcja Chorzowskie Psy, organizowana przez Ruch Chorzów, dobiegła końca! Dzięki licytacjom oraz wpłatom kibiców, w ramach przedsięwzięcia udało się uzbierać sumę 14 tys. złotych. Całość, w postaci karmy i smyczy, przekazano do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Wielkie niebieskie serce dało o sobie znać!

Kibice Ruchu Chorzów po raz kolejny pokazali, że nie jest dla nich obojętny los zwierząt. Ich odzew na akcję Chorzowskie Psy był naprawdę ogromny – dzięki ich wsparciu, udało się wesprzeć chorzowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na kwotę aż 14 tysięcy złotych! Pracownikom schroniska przekazano karmę wartą ok. 13 tysięcy oraz nowe obroże i smycze.

Adopcja ruszyła!

Dzięki akcji Chorzowskie Psy, kilka psiaków znalazło dom! Wszystko za sprawą zabrania czworonogów na stadion przy Cichej 6, gdzie nakręcono materiał promujący adopcję zwierzaków ze schroniska. Aż 8 psiaków, które odwiedziły stadion, zostało zaadoptowanych! Z tego wyjątkowego spotkania piłkarzy Ruchu z psiakami powstały zdjęcia, które trafiły do kalendarza na 2022 rok. Cały zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na działalność Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Akcja Chorzowskie Psy

Akcję zainicjował Ruch Chorzów, w celu wsparcia miejskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Podczas akcji zbierano fundusze na działalność schroniska, a także na jego wyposażenie. Chorzowskie Psy miały zachęcić także do adopcji – jak się okazuje, działania podjęte przez piłkarzy były skuteczne! Finał akcji pokazuje, że wiele psiaków odnalazło dom. Klub obiecuje, że nadal będzie współpracował ze schroniskiem i że już niebawem podjęte zostaną kolejne działania na rzecz przebywających tam zwierząt.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również