Wiadomości z Chorzowa

Dlaczego warto wyjechać na kolonie młodzieżowe z ATAS?

  • Dodano: 2021-03-12 08:30, aktualizacja: 2021-03-12 08:45

ATAS to wyjątkowe biuro podróży, które od ponad 30 lat specjalizuje się w wyjazdach młodzieżowych i językowych. Naszą misją jest wspieranie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji oraz pokazanie im, że przez zabawę oraz zajęcia interaktywne możemy uczyć się szybciej i efektywniej.

ATAS – poznaj naszą filozofię

Trzonem naszej filozofii jest uczenie przez praktykę. Programy zajęć układają nauczyciele i uznani specjaliści z różnych dziedzin, w tym sztuki, sportu i języków obcych. Odpowiednio ułożone plany łączą w sobie gry i zajęcia integracyjne z wartościowymi lekcjami historii, geografii, języka obcego i innych hobby, popularnych wśród młodzieży w wieku szkolnym. Dzięki temu na naszych wyjazdach młodzi ludzi nabywają nową wiedzę z pełnym zaciekawieniem oraz mają sporo czasu na interakcje z nowymi przyjaciółmi.

Odkryj piękno Polski na tematycznych obozach młodzieżowych

Obozy letnie w polskich górach lub nad morzem to najlepszy pomysł, aby spędzić czas z rówieśnikami w otoczeniu zjawiskowej natury oraz aby nauczyć się czegoś wartościowego. ATAS wybrał trzy przepiękne lokalizacje na swoje centra szkoleniowe: Jastrzębia Góra, Darłówko oraz Poronin. Obozy ATAS w Tatrach są skierowane do tych, którzy czują, że chcą poświęcić wakacyjny czas rozwijaniu swoich pasji.  Dla niektórych z Was może to być też sposób, by odnaleźć nowe hobby. W pięknym otoczeniu Poronina młodzież będzie mogła ćwiczyć umiejętności w takich dziedzinach jak: graffiti, taniec, kino, fotografia, malarstwo, poezja czy technologia. Z kolei obozy w nadmorskich ośrodkach to doskonała okazja na podszlifowanie angielskiego i ćwiczenie go z native speakerami czy innymi uczestnikami obozu.

Jesteśmy dla Was w najpiękniejszych miejscach Europy

ATAS ma w ofercie bogaty wybór wyjazdów zagranicznych dla młodzieży. Każdy z nich stwarza niepowtarzalną możliwość poznania wyjątkowych ludzi i odwiedzenia nieznanego dotąd kraju. Przykładową opcją, którą polecamy, są obozy językowe w Anglii i na Malcie . Zajęcia realizowane są według autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który stawia na aktywną naukę języków obcych w codziennych sytuacjach. Z kolei dla osób, które marzą o aktywnym wypoczynku wśród pięknej, śródziemnomorskiej przyrody polecamy wyjazdy do Włoch, Grecji lub Hiszpanii. Są to wycieczki objazdowe, które pozwolą poznać całe bogactwo kulturowe i historyczne tych regionów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.