Wiadomości z Chorzowa

Klub sportowy Warszawa - miejsce relaksu, aktywności i spotkań w centrum miasta

 • Dodano: 2021-03-15 09:30, aktualizacja: 2021-03-15 11:15

Dawniej centrum wielkich miast kojarzyło się wyłącznie z szybkim trybem życia, który niestety niewiele miał wspólnego z wypoczynkiem, sportem i spotkaniami towarzyskimi. Zabudowania, ruch pojazdów i stosunkowo niewielka ilość zieleni utrudnia odpoczynek i aktywność fizyczną w naturalnych warunkach. Poznaj wyjątkowe miejsce - Klub sportowy Warszawa, który znajduje się w samym centrum miasta, a jednocześnie na terenie zielonym, który pozwoli Ci na posmakowanie kontaktu z przyrodą, wyłączenie się z miejskiego zgiełku i zorganizowanie miejskiego eventu na łonie natury. 

 1. Tenis w Warszawie - korty całodobowe Warszawa
 2. Sporty w Klubie sportowym Warszawa - dla każdego coś dobrego
 3. Teren w centrum Warszawy na wynajem

Tenis w Warszawie - korty całodobowe Warszawa

Tenis to sport, który harmonijnie rozwija całą sylwetkę, zwiększa wydolność organizmu i dodaje mnóstwo pozytywnej energii. Jest to zajęcie właściwe niemal dla każdego człowieka, bez względu na wiek. Młodsi mogą skorzystać z oferty Klubu sportowego Warszawa już od 6 roku życia. Dla starszych pasjonatów Klub sportowy Warszawa przygotował świetną ofertę, której istotą są korty całodobowe Warszawa, będące jednocześnie obiektami całorocznymi. Dzięki temu nie będziesz musiał ograniczać treningów do pór sezonu wiosenno - letniego i godzin dziennych.

Sporty w Klubie sportowym Warszawa - dla każdego coś dobrego

Oto niektóre z oferowanych sportów, których umiejętność możesz pogłębiać w Klubie sportowym Warszawa:

 • Squash - klimatyzowane korty najwyższej jakości, przygotowane przez firmę ASB - lidera w tworzeniu miejsc do treningu najwyższej klasy. Squash to zajęcie nieco podobne do tenisa, rozwijające celność, ogólną sprawność ruchową, a także poprawiające wydolność i czas reakcji. 
 • Wind i kitesurfing - sporty typowo wodne, które są w stanie naładować każdego śmiałka tak ogromną dawką pozytywnej energii, by nie wyczerpała się przed kolejnym sezonem! Dzięki ścisłej współpracy z bazą treningową na Półwyspie Helskim, Klub sportowy Warszawa jest w stanie szkolić rocznie kilkaset osób. 
 • Snowboard i narty - teraz czas na sporty zimowe. Wyobraź sobie, że jeździsz na nartach i desce bez śniegu. To możliwe dzięki WTS DESKI - Klub sportowy Warszawa. Specjalnie przygotowany sztuczny stok pozwoli na doskonałe przygotowanie przed właściwym sezonem. To bardzo wartościowa opcja zwłaszcza dla tych, którzy pierwszy raz skorzystają z uroków sportów zimowych. 

Teren  w centrum Warszawy na wynajem

Chcesz zorganizować event w wyjątkowym, pełnym zieleni miejscu? Napisz do nas na https://deski.org/, oferujemy teren w centrum Warszawy na wynajem! Wysłuchamy Cię i pomożemy w zorganizowaniu wyjątkowego wydarzenia, udostępniając Ci nasz obiekt, by impreza była udana i zapadła w pamięci uczestników jako wydarzenie nietuzinkowe i pełne radości. 

Klub sportowy Warszawa to punkt na mapie miasta dla pasjonatów sportu, małych czy dużych, doświadczonych i początkujących - tu każdy znajdzie swoje miejsce. 

Komentarze (1)    dodaj »

 • https://polkoloniewarszawa.pl

  Piękny klub. Zdecydowany lider w stolicy.

  • https://polkoloniewarszawa.pl
   2022-03-18 20:07
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.