Wiadomości z Chorzowa

Pojemniki i kubki - podstawowe artykuły dla każdego lokalu gastronomicznego

  • Dodano: 2019-11-05 15:00

Niezależnie od tego, jaki typ lokalu gastronomicznego prowadzisz, takie artykuły jak kubki jednorazowe oraz pojemniki do zapakowania sosu na wynos na pewno będą potrzebne. Sprawdź więc, gdzie je zamówić, aby otrzymać dobre rozwiązania w przystępnych cenach.

  1. Pojemniki do pakowania sosów
  2. Najlepsze kubki papierowe
  3. Pozostała oferta dostawcy opakowań na wynos

Dodatkowo powinieneś zwrócić uwagę na to, jak na żywo prezentują się wybrane przez ciebie opakowania, kubeczki i pudełka. W końcu wygląd jedzenia - co dotyczy również sposobu, w jaki zostało zapakowane - ma ogromne znaczenie i może przesądzić o tym, czy klient ponownie skorzysta w przyszłości z twojej oferty.

Pojemniki do pakowania sosów

Jeżeli do podawanych przez ciebie dań klient może zamówić sosy, to koniecznie zamów pojemniki na sos, dzięki czemu będzie mógł kupić je na wynos. Wybierając taki pojemnik pamiętaj, że powinien być on szczelny. Dodatkowo unikaj białych opakowań, które wciąż są często stosowane w licznych punktach gastronomicznych. Zamiast tego postaw na carne, które postrzegane są jako bardzo eleganckie lub przezroczyste. zamawiając takie pojemniki na sosy przez internet możesz sporo zaoszczędzić, gdyż za kilka złotych kupisz opakowania pakowane po 100 sztuk.

Najlepsze kubki papierowe

Oferta firmy, która specjalizuje się w opakowaniach na wynos zawiera także torby papierowe i wszystkie inne rozwiązania, dzięki którym twoi klienci będą mogli zabrać ze sobą ulubione jedzenie. Nie zapominaj więc o takich artykułach jak kubki papierowe, szczególnie że są one bardziej ekologiczne niż rozwiązania wykonane z plastiku. Takie kubeczki papierowe wykonuje się z tektury, która bez problemu może zostać poddana recyklingowi. Do tego możesz zamówić reklamówki biodegradowalne, które wyróżniają się brakiem negatywnego wpływu na środowisko.

Pozostała oferta dostawcy opakowań na wynos

Sklep z opakowaniami to nie tylko najlepszy wybór dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej, ale również użytkowników prywatnych. Łatwo zamówisz tu sztućce z drewna, które będziesz mógł wykorzystać podczas imprezy lub woreczki strunowe, które pomogą ci zapakować kanapki. Cały asortyment podzielono na kategorie, które pozwolą klientom z konkretnej branży szybko znaleźć odpowiednie rozwiązania. Oprócz gastronomii są to między innymi pakowanie (w tej kategorii znajdziesz folie stretch, taśmy klejące i torby) oraz sprzątanie (środki czystości, worki na śmieci, rękawice ochronne). Zajrzyj również do zakładki z promocjami, gdzie co jakiś czas publikowane są atrakcyjne okazje.

undefined

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.