Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Prezent dla Niej. Zobacz, czym możesz zaskoczyć wielbicielkę kreskówek!

  • Dodano: 2019-03-22 13:30

Nie jest niczym nowym, że kobiety śledzą przygody superbohaterów na równi z mężczyznami. Miłośniczki kreskówek i komiksów będą zachwycone prezentami, które w subtelny sposób nawiązują do ich zainteresowań. Wybierając podarunek warto rozważyć wybranie nie tylko kreskówkowej dekoracji, ale również praktycznego gadżetu, który z przyjemnością wykorzystywany będzie podczas wykonywania codziennych czynności.

Dla miłośniczki Avengersów

Kobiety, które uwielbiają superbohaterów z grupy Avengers zachwycone będą gadżetami, które nawiązują symbolami do każdego z nich. Jeśli ukochana nie ma ulubionej postaci, warto postawić na zestawy, które obejmują wszystkich członków należących do Avengers. Mogą to być zestawy podkładek 3D, przedstawiające między innymi młot Thora czy tarczę Kapitana Ameryki. Praktycznym pomysłem na prezent dla niej będą również nakładki na klucze lub naklejki na laptopa.

Gadżet z ulubionym bohaterem

Wielbicielka wybranego superbohatera wpadnie w zachwyt, jeśli zostanie obdarowana gadżet, który będzie go przedstawiał. Warto zadbać o oryginalność i nie stawiać wyłącznie na figurki, ale wybrać przedmioty, z których ukochana będzie codziennie korzystać. Takim prezentem może być pojemnik na ciasteczka Iron Man, kubek w kształcie zaciśniętej pięści Hulka, czy antystresowa Tarcza Kapitana Ameryki.

Gwiezdne Wojny - pomysłów na prezent jest mnóstwo!

Dla fanki przygód mających miejsce w odległej galaktyce znajdzie się sporo ciekawych i oryginalnych pomysłów na obdarowanie. Każda okazja będzie dobra do tego, by zakupić dla niej kubek zmieniający kolor przedstawiający kosmiczną bitwę, lampkę w kształcie Szturmowca Najwyższego Porządku czy też budzik w kształcie BB-8. Można wybrać również bardziej praktyczne gadżety, takie jak minutnik kuchenny R2-D2, lustro w kształcie Stormtroopera, lampkę TIE Fighter czy niezwykle efektowny stojak na noże w kształcie myśliwca X-wing. Pomysłów na prezent dla niej jest naprawdę mnóstwo, a każdy z nich będzie w stanie wywołać na niej ogromne wrażenie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.