Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy barberzy wspierają walczących z koronawirusem

  • Dodano: 2021-01-11 09:15

Długie dyżury w maseczkach i kombinezonach ochronnych. Tu nie ma miejsca na myślenie o fryzurze i zaroście. Jednak po ciężkim dyżurze chyba każdy chce dobrze wyglądać. Z takiego założenia wyszli właściciele i pracownicy Barbershop Jasiński, dlatego wsparli męską część personelu, która w chorzowskim szpitalu walczy z COVID-19.

Mężczyźni pracujący na oddziale covidowym, ale też izbie przyjęć, otrzymali specjalne vouchery, do wykorzystania w chorzowskim barbershopie.

- Chcieliśmy odwdzięczyć się za ciężką pracę, za walkę z pandemią męskiej części personelu, bo w końcu jesteśmy salonem dla mężczyzn. Przekazaliśmy vouchery, które będą mogli wykorzystać u nas na strzyżenie czy pielęgnacje, aby medycy wypoczęli i nabrali sił do dalszej pracy - tłumaczy Denis Sacharewicz, właściciel Jasiński Barbershop.

Właściciele salonu podkreślają, że doceniają zaangażowanie wszystkich pracowników, ale chcą się odwdzięczyć tym, co potrafią najlepiej czyli fryzjerstwem męskim. Stąd świąteczno-noworoczny prezent dla Panów, którzy niezależnie od tego czy są lekarzami czy ratownikami, będą mogli skorzystać z prawdziwie męskiego SPA. Mycie, czesanie czy cięcie włosów, ale też regulacja zarostu, mogą być przecież bardzo relaksujące.

- W pracy wygląd jest sprawą całkowicie nieistotną, bo dla naszych medyków liczy się tylko dobro pacjenta.  Co innego jednak po pracy. Chyba każdy mężczyzna chce mieć dobrą fryzurę i zadbany zarost. Bardzo cieszymy się, że Jasiński Barbershop docenia zaangażowanie naszego personelu w walkę z koronawirusem i w związku ze swoją działalnością zechciał wesprzeć naszych panów - podkreśla Kamil Nowak, rzecznik prasowy Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. - To na pewno pozwoli im się zrelaksować, poczuć lepiej, a wypoczęty lekarz czy ratownik jeszcze lepiej zadba o pacjenta i atmosferę wśród chorych na oddziale.


Źródło: Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Komentarze (3)    dodaj »

  • Oksymar

    Wielkie mi halo. Standardowa cena u takiego fryzjera, oj przepraszam ,,barbera,, to 150zl. Jak żyć premierze??

  • Lyjo kryjo

    Wypowiedział się znafca, ożesz ty ch..u

  • CHORZOWIANKA

    Widać, że Pan nigdy nie był, tylko po co Pan to pisze? U chorzowskich barberów za 90 zł! Strzyżenie włosów, oraz strzyżenie i trymowanie brody, z użyciem gorącego ręcznika, brzytwy, pielęgnacja i wyrównanie brwi oraz strzyżenie i trymowanie brody. z użyciem gorącego ręcznika, brzytwy oraz olejków pielęgnacyjnych

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również