Wiadomości z Chorzowa

Chorzowscy barberzy wspierają walczących z koronawirusem

  • Dodano: 2021-01-11 09:15

Długie dyżury w maseczkach i kombinezonach ochronnych. Tu nie ma miejsca na myślenie o fryzurze i zaroście. Jednak po ciężkim dyżurze chyba każdy chce dobrze wyglądać. Z takiego założenia wyszli właściciele i pracownicy Barbershop Jasiński, dlatego wsparli męską część personelu, która w chorzowskim szpitalu walczy z COVID-19.

Mężczyźni pracujący na oddziale covidowym, ale też izbie przyjęć, otrzymali specjalne vouchery, do wykorzystania w chorzowskim barbershopie.

- Chcieliśmy odwdzięczyć się za ciężką pracę, za walkę z pandemią męskiej części personelu, bo w końcu jesteśmy salonem dla mężczyzn. Przekazaliśmy vouchery, które będą mogli wykorzystać u nas na strzyżenie czy pielęgnacje, aby medycy wypoczęli i nabrali sił do dalszej pracy - tłumaczy Denis Sacharewicz, właściciel Jasiński Barbershop.

Właściciele salonu podkreślają, że doceniają zaangażowanie wszystkich pracowników, ale chcą się odwdzięczyć tym, co potrafią najlepiej czyli fryzjerstwem męskim. Stąd świąteczno-noworoczny prezent dla Panów, którzy niezależnie od tego czy są lekarzami czy ratownikami, będą mogli skorzystać z prawdziwie męskiego SPA. Mycie, czesanie czy cięcie włosów, ale też regulacja zarostu, mogą być przecież bardzo relaksujące.

- W pracy wygląd jest sprawą całkowicie nieistotną, bo dla naszych medyków liczy się tylko dobro pacjenta.  Co innego jednak po pracy. Chyba każdy mężczyzna chce mieć dobrą fryzurę i zadbany zarost. Bardzo cieszymy się, że Jasiński Barbershop docenia zaangażowanie naszego personelu w walkę z koronawirusem i w związku ze swoją działalnością zechciał wesprzeć naszych panów - podkreśla Kamil Nowak, rzecznik prasowy Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. - To na pewno pozwoli im się zrelaksować, poczuć lepiej, a wypoczęty lekarz czy ratownik jeszcze lepiej zadba o pacjenta i atmosferę wśród chorych na oddziale.


Źródło: Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Oksymar

    Wielkie mi halo. Standardowa cena u takiego fryzjera, oj przepraszam ,,barbera,, to 150zl. Jak żyć premierze??

  • Lyjo kryjo

    Wypowiedział się znafca, ożesz ty ch..u

  • CHORZOWIANKA

    Widać, że Pan nigdy nie był, tylko po co Pan to pisze? U chorzowskich barberów za 90 zł! Strzyżenie włosów, oraz strzyżenie i trymowanie brody, z użyciem gorącego ręcznika, brzytwy, pielęgnacja i wyrównanie brwi oraz strzyżenie i trymowanie brody. z użyciem gorącego ręcznika, brzytwy oraz olejków pielęgnacyjnych

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.