Wiadomości z Chorzowa

Godzina jazdy rowerem Kajteroz za darmo. Wyjątkowa promocja z okazji Dnia Bez Samochodu!

  • Dodano: 2022-09-22 12:30

Dziś, 22 września, obchodzimy Dzień Bez Samochodu. Z tego powodu firma NextBike, koordynująca rowery miejskie Kajteroz, ogłosiła, iż tylko dziś można korzystać z roweru miejskiego przez godzinę gratis!

Wielki powrót rowerów Kajteroz

W tegorocznym sezonie wiosennym i letnim w mieście zabrakło rowerów miejskich. Wynikało to z poszukiwania przez urząd miasta nowego koordynatora rowerów, gdyż dotychczasowy, firma NextBike, zażądała zbyt wysokiej dla UM kwoty. Po przetargach i licznych rozmowach, koordynatorem rowerów miejskich Kajteroz ponownie została firma NextBike! Finalnie rowery miejskie powróciły na chorzowskie ulice 1 września. Na 43 z 45 stacji dokowania, trafiło 345 jednośladów.

Promocja z okazji Dnia Bez Samochodu

Co roku, 22 września obchodzimy Dzień Bez Samochodu. Tego dnia zachęca się, aby pozostawić swój samochód w domu, a w podróż do pracy wybrać się komunikacją miejską, pieszo bądź na rowerze. Z okazji Dnia Bez Samochodu, dziś z rowerów Kajteroz można korzystać przez godzinę za darmo! Po przekroczeniu darmowego czasu opłata będzie naliczana na standardowych zasadach. Promocja trwa 22 września do północy!
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również