Wiadomości z Chorzowa

Restauracja McDonald's przy Drogowej Trasie Średnicowej już stoi!

 • Dodano: 2019-11-19 09:15, aktualizacja: 2019-11-20 09:07

W czerwcu br. informowaliśmy, że bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowe w Chorzowie naprzeciw Castoramy, powstanie nowa restauracja McDonald's. Budowa trwała kilka miesięcy i wszystko wskazuje na to, że została już ukończona. Wokół budynku stoi jednak jeszcze ogrodzenie.

Kiedy restauracja zostanie otwarta?

Próbowaliśmy się skontaktować z przedstawicielami sieci McDonald's w celu pozyskania informacji, kiedy restauracja zostanie otwarta. Jednak sieć nie udziela na ten temat żadnych informacji.

To będzie pierwsza restauracja sieci McDonald's, która powstanie bezpośrednio przy DTŚ. W Chorzowie jednak działa już jedna restauracja tej popularnej sieci. Restauracja znajduje się przy ulicy Katowickiej 118. Czynna jest codziennie od godziny 7 do 24.

Jeden z największych pracodawców w Polsce

Przedsiębiorstwo zostało założone 15 maja 1940 w San Bernardino w Kalifornii przez braci Richarda i Maurice’a McDonaldów. Od 1953 firma udziela franczyz. Większość restauracji McDonald’s serwuje dania zarówno dla gości zajmujących stoliki, jak i kierowców samochodów (McDrive). Pod marką McCafe prowadzona jest także sprzedaż bardziej kawiarnianych produktów.

McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w Polsce. Obecnie w 426 polskich lokalach tej sieci, znajdujących się w ponad 150 miejscowościach, zatrudnionych jest ponad 25 tysięcy pracowników. W województwie śląskim sieć otworzyła do tej pory 63 restauracje McDonald's. Znajdują się one praktycznie w każdym mieście na Śląsku, a mieszkańcy chętnie korzystają z ich oferty.

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • PELNOLETNI.PL

  Czasami mozna zjeść jakiegoś hamburgera i wypic cole

 • Artur

  Jeden z największych pracodawców i dostawców najbardziej g*wnianego jedzenia w Polsce

 • Telimena

  Restauracja???? Boże ty widzisz i nie grzmisz.

 • Jop

  Restauracja....prawie jak Carillon du lac

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.