Wiadomości z Chorzowa

Nowy cel w aplikacji Ruchu Chorzów

  • Dodano: 2020-01-04 12:30

Pieniądze na remont klubowej szatni udało się zebrać w ekspresowym tempie. Teraz w aplikacji Ruchu Chorzów ruszyła kolejna zbiórka – tym razem na sprzęt fizjoterapeutyczny.

Remont szatni pierwszej drużyny Ruchu Chorzów już trwa

Aplikacja Ruchu Chorzów została uruchomiona w połowie grudnia ubiegłego roku. To nowatorskie rozwiązanie, które pozwala kibicom na wspieranie swojego klubu przy okazji codziennych zakupów. Pierwszy celem było zebranie 5 tys. złotych na remont szatni pierwszej drużyny. Ta kwota została zebrana w ekspresowym tempie i rozpoczęły się już prace. Teraz w aplikacji Niebieskich pojawił się nowy cel.

W aplikacji Ruchu Chorzów zbierane są środki na zakup sprzętu fizjoterapeutycznego

- U progu startu okresu przygotowawczego do rundy wiosennej chcemy doposażyć gabinet fizjoterapeutyczny przy Cichej. Potrzebujemy nowego stołu rehabilitacyjnego, ponieważ dotychczas używany jest już w opłakanym stanie, a także urządzenia Recovery Pump, które pozwala przyspieszyć proces regeneracji po meczach czy ciężkich treningach. Na zrealizowanie tego celu potrzebujemy 12 tys. złotych - czytamy na stronie internetowej Ruchu Chorzów.

Po trzech tygodniach od uruchomienia aplikacji Ruchu Chorzów w systemie zarejestrowało się już blisko 10 tys. osób. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.