Wiadomości z Chorzowa

SKUBAS - koncert w Chorzowskim Centrum Kultury

  • Dodano: 2019-11-21 08:15, aktualizacja: 2019-11-21 08:09

SKUBAS – artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o...braku miłości.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.

Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

„Szklane Miesiące” to singiel zapowiadający trzeci album artysty. Jego premiera koncertowa miała miejsce 17 sierpnia podczas Męskiego Grania w Warszawie przed ponad 15-tysięczną publicznością

W listopadzie 2019 artysta rozpoczyna kolejną trasę koncertową, na której przypomni swoje najważniejsze piosenki ale też przedpremierowo zagra również kilka utworów z nadchodzącej, jeszcze nie wydanej, płyty.

SKUBAS - KONCERT
bilety: 35 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów
damian_b@chck.pl, tel. 32 349 78 71/63

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.